Wsparcie w czasie epidemii

Kochani bywalcy Ośrodka Rekreacji Konnej w Myślęcinku! Po ilościach telefonów, polubień, komentarzy widzimy, że mimo trudnego czasu nasze „stajenne życie” nie jest Wam obojętne. Wiele zdarzeń wywołują uśmiech – nasze konie czują się dobrze, źrebięta rosną jak na drożdżach, wiosna zawitała już w pełni. :) Niestety w pozostałych aspektach – nie jest dobrze. To co niedobre przyszło razem z COVID19.

Ośrodek z miejsca otwartego dla bydgoszczan, miłośników jeździectwa i rekreacyjnego spędzania czasu wolnego stał się miejscem cichym. Oczywiście konie są dla nas najważniejsze, bez nich nie ma stajni. Bez względu na to, czy Ośrodek jest otwarty czy nie, wszystkie zabiegi związane z karmieniem, wypuszczeniem, profilaktyką zdrowia, pielęgnacją i treningiem – muszą się odbyć. Codzienne koszty utrzymania takiej stawki koni są ogromne. Jesteśmy Państwu wdzięczni za dotychczasowe Wasze inicjatywy jak np. kupno karnetu, paszy i suplementów dla koni, ale potrzeby są stałe i rosnące.

Dlatego wychodzimy na przeciw Państwa sygnałom chęci pomocy naszej stajni w okresie braku możliwości odwiedzenia Ośrodka i otwieramy WIRTUALNĄ ADOPCJĘ ULUBIEŃCA STAJNI.

Jak to działa?

Wchodzimy na stronę https://zrzutka.pl/248tb5 W tytule zrzutki prosimy wpisać imię ulubionego mieszkańca stajni – konia, osła, psa lub kota J

W ramach zrzutki przeprowadzimy konkurs na Ulubieńca Stajni. Wygrywa zwierzak, który z imienia będzie miał największą ilość darczyńców. Tytuł ten zostanie uwidoczniony okolicznościową tabliczką na boksie konia/budzie psa :)

Datki można przekazywać imiennie lub anonimowo. Wśród trzech osób, które podpiszą się pod zrzutką, zostaną rozlosowane profesjonalne sesje zdjęciowe z ulubieńcem . Zdjęcia wykona Marta Kamińska (Lisi Kadr). Regulamin konkursu znajduje się pod linkiem: http://rekreacja.konna.pod.aniolami.pl/wsparcie-w-czasie-epidemii/regulamin-konkursu/

Skąd taka kwota docelowa na zrzutce?

Jest to orientacyjna brakująca kwota utrzymania naszej stawki koni rekreacyjnych w okresie od początku kwietnia do końca maja. Oczywiście nikt z nas nie wie, jak długo potrwają ograniczenia związane z epidemią, ale na potrzeby zrzutki musieliśmy przyjąć takie założenia.

Nie chcę przekazać pieniędzy, czy mogę inaczej pomóc?

Tak, nasze konie mają różne potrzeby żywieniowe i oprócz siana i owsa jedzą także profesjonalne pasze, które są niezbędne  Istnieje możliwość zamówienia paszy przez Internet z opcją dostawy do Ośrodka (ul. Konna 10, 85-687 Bydgoszcz). Podajemy linki do konkretnych pasz:

- klacze karmiące: https://www.nubaequi.pl/pl/pasze-kompletne-seria-care/179-nuba-mammy-musli2g.html

- młodzież: https://www.nubaequi.pl/pl/pasze-kompletne-seria-care/35-nuba-grow1-musli.html https://www.nubaequi.pl/pl/pasze-kompletne-seria-care/37-nuba-grow2-musli.html https://www.nubaequi.pl/pl/pasze-kompletne-seria-care/188-nuba-grow3-musli2g.html

- konie rekreacyjne: www.sklep-rancho.pl (szczegóły wraz z kodami rabatowymi i darmową dostawą już wkrótce)

Można także zamówić posiłki dla naszych kotów i psa. One na szczęście nie są tak wybredne jak konie i ucieszą się z każdej karmy suchej lub mokrej :)

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc i wsparcie.  Staramy się robić wszystko żeby Ośrodek przetrwał w tej bezprecedensowej sytuacji i gdy zagrożenie już minie, mógł dalej służyć i cieszyć. Jest dla nas ważnym, aby nasza misja rekreacyjnej jazdy konnej i hipoterapii dla mieszkańców Bydgoszczy i gości dalej trwała.

Dziękujemy za każde wsparcie i trzymamy kciuki za Waszego ulubieńca stajni :)

 REGULAMIN KONKURSU